VIDEOKOMPENDIUM WIEDZY COACHA - UCZ SIĘ OD MASTER COACHA ICF!

CZY ZDARZA CI SIĘ POMYŚLEĆ?

 • Chcę rozwijać się jako profesjonalny coach!
 • Chciałbym robić bardziej efektywne sesje coachingowe…
 • Wolałbym uczyć się od mistrzów coachingu!
 • Moje sesje próbne nie zawsze sprzedają całe procesy…
 • Chciałbym pracować jako coach biznesowy w firmach!
 • Fajnie byłoby zobaczyć sesję na poziomie Master!
 • Marzę o zbudowaniu marki rozpoznawalnego coacha!
 • Chcę, aby moi klienci dostawali ode mnie najwyższą jakość!

ALE ZA CHWILĘ MYŚLISZ RÓWNIEŻ:

 • Nie jestem jeszcze wystarczającym coachem!
 • Zastanawiam się czy mój coaching jest użyteczny…
 • Superwizja i szkolenia coachingu to coś, na co nie zawsze mogę sobie pozwolić…
 • Nie zawsze mam możliwość uczestniczyć w webinarach…
 • Nawet nie wiem od czego zacząć rozwój mojej praktyki coacha.
 • Nie jestem pewny czy dalej inwestować w rozwój jako coach.
 • Wiem, że coaching to misja, ale chcę też na nim zarabiać!

JEŚLI TAK TO, JESTEŚ W GRONIE WIĘKSZOŚCI COACHÓW, KTÓRZY Z RACJI SPECYFIKI TEGO ZAWODU SĄ POZOSTAWIENI NIECO SAMI SOBIE - OTO NADCHODZI WSPARCIE!

Bycie coachem zupełnie bez wsparcia nie jest dobrym pomysłem. Oczywiście najlepszym sposobem jest cykliczna praca z mentorem lub superwizorem, ale nie zawsze mamy taką możliwość i środki. Nawet średniozaawansowany i doświadczony coach, często miewa rozterki czy wszystko dobrze robi i czy jego sesje są efektywne!  

A CO JEŚLI POWIEDZIAŁBYM CI, ŻE MOŻESZ UCZYĆ SIĘ COACHINGU I „PODPATRYWAĆ” MASTER COACHA, BEZ WYDAWANIA DUŻYCH PIENIĘDZY?

TY TEŻ MOŻESZ TO ZROBIĆ – UCZYĆ SIĘ OD COACHA Z 13 LETNIM STAŻEM! O DOWOLNEJ PORZE, KORZYSTAJĄC Z NAGRAŃ DOSTĘPYCH DLA CIEBIE 24/7!

OGLĄDAJ SESJE COACHINGU NA POZIOMIE ACC, PCC I MCC – PRZYGOTUJ SIĘ DO EGZAMINU W ICF! 

UCZ SIĘ Z WEBINARÓW O COACHINGU I ZARABIANIU JAKO COACH!

Wykup roczny dostęp do: „VideoKompendium Wiedzy Coacha” - ponad 16h nagrań video!

CO ZNAJDZIESZ W VIDEOKOMPENDIUM, KTÓRE MOŻESZ OGLĄDAĆ W DOWOLNYM CZASIE PRZEZ ROK?

DLACZEGO JA?

Jestem facetem, który pomaga ludziom być bardziej szczęśliwymi! Wspieram ich w budowaniu autentycznych marek osobistych i realizowaniu się zawodowo – na własnych warunkach!
Od dziesięciu lat uczę również innych coachów! W tym czasie przeszkoliłem tysiące ludzi, takich jak Ty. Spędziłem dziesiątki tysięcy godzin w salach szkoleniowych, demonstrując czym jest profesjonalny coaching.
Pojawiłem się w też kilku gazetach (m.in. Logo, Magazyn Coaching, regularnie piszę do gazety Głos Mordoru). Napisałem kilka książek oraz ebooków (m.in. pierwsze polskie podręczniki o coachingu grupy oraz zespołu), a także stworzyłem kilka własnych biznesów, które funkcjonują do dzisiaj (jestem Prezesem Zarządu w Pracowni Coachingu NOVO).
Jestem psychologiem i podcasterem, właścicielem marki Jak rzucić etat?, a przede wszystkim coachem z najwyższym międzynarodowym certyfikatem na poziomie Master w International Coaching Federation.
Pomagam firmom i organizacjom jako coach zespołów w kryzysie oraz executive coach. Uczę coachów od 2012r. Sam coachuję od 2009r.
Mam ponad 16 tygodni wolnego w roku, w tym dwumiesięczne wakacje! Mogę pracować z każdego miejsca na świecie. Działam 100% online od 2016 roku.
Prywatnie – szczęśliwy mąż, ojciec dwójki wspaniałych córek i zapalony wędkarz… który fotografuje i wypuszcza każdy złowiony okaz!
Ukończyłem 7 prestiżowych kursów coachingowych i wyższe studia na SWPS na kierunku psychologia.
Od kilkunastu lat pomagam nowym markom zaistnieć, przez ten czas pomogłem już blisko stu osobom zacząć budować biznes na swojej pasji i na tym zarabiać! Wspieram w MĄDRYM przygotowaniu do rzucenia etatu, ale … nie wszyscy zdecydowali się na ten krok! Niektórzy pracując na etacie zarabiają dodatkowo jako marka osobista!

Obejrzyj darmową próbkę:

CO PISZĄ O MNIE UCZESTNICY MOICH SZKOLEŃ?

499 zł

.
.