SZKOLENIE ONLINE:

Jak znaleźć pomysł na swoją markę osobistą i w niego uwierzyć?

CZY ZDARZA CI SIĘ POMYŚLEĆ?

• Dużo słyszałem o freelance i markach osobistych, ale kompletnie nie wiem czy się do tego nadaję?
• Chciałbym zarabiać na marce osobistej, ale nie wierzę, że ktoś mnie kupi!
• Marzy mi się bycie freelancerem, ale kompletnie nie mam na to pomysłu…
• Nie wiem na czym mógłbym zarabiać jako marka i czy jestem już „gotowy/a”.
• Takie budowanie marki jest bardzo czasochłonne i chyba nie mam na to czasu…
• Nie wiem nawet od czego zacząć i to mnie blokuje…

WITAJ W GRONIE OSÓB, KTÓRE MYŚLĄ O PRACY JAKO O DODATKU DO ŻYCIA, A NIE ODWROTNIE! NIE URODZILIŚMY SIĘ, ABY ROBIĆ RZECZY ODTWÓRCZE. PORA NA WYMYŚLENIE POMYSŁU NA TWOJĄ NOWĄ MARKĘ OSOBISTĄ.

Jeżeli słyszałeś o budowaniu marki osobistej jako dobrym sposobie na pasjonującą pracę dodatkową, która kiedyś może stać się Twoim głównym źródłem dochodu – jesteś w dobrym miejscu!

A może już od jakiegoś czasu o tym myślisz, ale nie masz chwytliwego pomysłu na siebie? Brakuje Ci wiary, że to w ogóle dla Ciebie możliwe lub spodziewasz się, że to bardzo czasochłonne?

Szkolenie Jak znaleźć pomysł na swoją markę osobistą i w niego uwierzyć? JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE!!

CZEGO DOWIESZ SIĘ NA SZKOLENIU ONLINE, KTÓRE OBEJRZYSZ W DOWOLNYM CZASIE?

A ponadto:

DLACZEGO JA?

Jestem facetem, który pomaga ludziom być bardziej szczęśliwymi! Wspieram ich w budowaniu autentycznych marek osobistych i realizowaniu się zawodowo – na własnych warunkach!
Od kilkunastu lat buduję swoją markę osobistą! W tym czasie przeszkoliłem tysiące ludzi, takich jak Ty. Spędziłem dziesiątki tysięcy godzin w salach szkoleniowych.
Pojawiłem się w też kilku gazetach (m.in. Logo, Magazyn Coaching, regularnie piszę do gazety Głos Mordoru). Napisałem kilka książek oraz ebooków (m.in. pierwsze polskie podręczniki o coachingu grupy oraz zespołu), a także stworzyłem kilka własnych biznesów, które funkcjonują do dzisiaj (jestem Prezesem Zarządu w Pracowni Coachingu NOVO).
Jestem psychologiem i podcasterem, właścicielem marki Jak rzucić etat?, a także psychoterapeutą w trakcie szkolenia oraz coachem z najwyższym międzynarodowym certyfikatem na poziomie Master w International Coaching Federation.
Mam ponad 16 tygodni wolnego w roku, w tym dwumiesięczne wakacje! Mogę pracować z każdego miejsca na świecie. Działam 100% online od 2016 roku.
Zarabiam wielokrotnie więcej niż na etacie. Pieniądze przestały być dla mnie celem. Chcę żyć pełnią życia i cieszyć się wolnością, bez szefa i pracy od 9 do 17. I tak właśnie żyję!
Prywatnie – szczęśliwy mąż, ojciec dwójki wspaniałych córek i zapalony wędkarz… który fotografuje i wypuszcza każdy złowiony okaz!
Ukończyłem 7 prestiżowych kursów coachingowych i wyższe studia na SWPS na kierunku psychologia społeczna.
Od kilkunastu lat pomagam nowym markom zaistnieć, przez ten czas pomogłem już blisko stu osobom zacząć budować biznes na swojej pasji i na tym zarabiać! Wspieram w MĄDRYM przygotowaniu do rzucenia etatu, ale … nie wszyscy zdecydowali się na ten krok! Niektórzy pracując na etacie zarabiają dodatkowo jako marka osobista!

Fragment szkolenia:

CO PISZĄ O MNIE UCZESTNICY MOICH SZKOLEŃ?

69.90 zł

.
.