Studium Dochodowej Marki Osobistej!

Zbuduj własną markę osobistą i zacznij zarabiać dodatkowO nawet 10.000PLN!
Zdecyduj sam, czy chcesz rzucić etat i zarabiać jeszcze więcej!

Play Video

Jeśli Twoim celem jest zbudowanie marki osobistej i zarabianie poza etatem (jako praca dodatkowa albo jako pełnoprawny freelancer) to czytaj dalej, ponieważ to, co znajduje się poniżej może całkowicie odmienić Twoje życie zawodowe!

88467589_595397694375085_4644809897515180024_n
"Brałam udział w kilku szkoleniach prowadzonych przez Majkela (🙂 a co tam!). Czymś, co zdecydowanie go wyróżnia, jest płynne poruszanie w różnych obszarach psychologii i coachingu. Lubię sposób w jaki dzieli się wiedzą – konkrety, ale bez niepotrzebnej napinki."
Weronika Nowakowska
Biathlonistka, dwukrotna medalistka mistrzostw świata, coach sportowy, mówczyni motywacyjna.
200649814_3009548522599333_6657557222757439946_n
"Jestem absolwentką szkół Michała Bloch. Brałam udział w jego szkoleniach i z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że była to znakomita inwestycja w siebie, własny rozwój zawodowy i osobisty. Michał ma znakomite podejście do klienta i w przystępny sposób przekazuje wiedzę. Jeśli chcesz się rozwinąć, zyskać kompetencje i zbudować swoją markę, bardzo polecam pracę z Michałem. "
Karolina Nowakowska
Aktorka (Na dobre i na złe, Klan, M jak Miłość), właścicielka marki CoachYourselfbyKarolinaNowakowska
256775799_575266886904935_7970672714358307608_n
"Michał jest świetnym szkoleniowcem. W zestawieniu z jego wrażliwością i serdecznością sprawia to, że jesteś w dobrych rękach. Od takich ludzi warto się uczyć. Polecam."
Patrycja Kosiarkiewicz
autorka, wokalistka, coach, www.patrycja.pl

Inwestycja w to Studium = Twoja Nowa Marka Osobista, stworzona od A do Z – bez dodatkowych mini kursów, które musisz układać jak puzzle, aby zacząć zarabiać!!

Wielu ludzi pisze do mnie, że budowanie marki jest tak złożone, że trzeba skończyć całą masę drobnych kursów, aby zacząć – szkoleniom nie ma końca: budowa bazy newsletter, obsługa Instagrama, kurs nagrywania podcastów, jak sprzedawać kursy video, etc. 

KONIEC Z TYM!! 

Mam swój sprawdzony system zarabiania na marce osobistej, który działa zarówno w świecie online, jak i stacjonarnie.

W sposób powtarzalny i przewidywalny jesteśmy w stanie razem zbudować Twoją nową, zarabiającą markę osobistą. Jeszcze na etacie! Bezpiecznie i z głową!

Sam zarabiam w ciągu roku, jako marka osobista – około 400 tys. pln! A drugiej spółce (Pracownia Coachingu NOVO) generujemy rocznie 500-700 tys. pln na kursach online! Nie twierdzę, że to zarobione miliony na pierwszym kursie! To wynik osiągnięty przy wielu kursach, po kilku latach budowania marki. Nikogo nie zamierzam czarować byciem szybko milionerem, ale mój wynik jest całkiem niezły, prawda?

Ty już w pierwszym roku możesz zarobić na własnej marce 60-120 tys. pln – to też niezły początek, prawda? A z każdym kolejnym rokiem, korzystając z wiedzy i umiejętności z mojego kursu Twoja sprzedaż będzie rosła!

Jestem chłopakiem z bloków, na warszawskiej Pradze, nie mam bogatych rodziców, ani nikt z rodziny nie jest biznesmenem. Mimo to zbudowałem swoją markę i pracuję tylko 8 miesięcy w roku i mam 2 miesięczne wakacje w lato!! Ty też tak możesz!

Dla kogo jest kompleksowy kurs budowania nowej marki od A do Z - Creating Me_Brand, czyli Studium Dochodowej Marki Osobistej?

Oferuję Ci kompleksowe Studium przygotowujące Cię do zarabiania jako marka osobista, zarówno w Internecie, jak poza nim (np. spieniężając swoje kompetencje). Jeśli nie chcesz – nie musisz być bardzo obecny w social mediach – to Ty decydujesz!! Nie musisz też rzucać etatu – możesz zarabiać dodatkowo na marce nawet 10.000PLN miesięcznie! Możesz po prostu sprawdzić jak to jest być niezależnym od pensji!

Kim jestem?

Jestem psychologiem i podcasterem, właścicielem marki Jak rzucić etat?, a także psychoterapeutą w trakcie szkolenia oraz coachem z najwyższym międzynarodowym certyfikatem na poziomie Master w International Coaching Federation.

Mam ponad 16 tygodni wolnego w roku, w tym dwumiesięczne wakacje! Mogę pracować z każdego miejsca na świecie. Działam 100% online od 2016 roku.

Zarabiam wielokrotnie więcej niż na etacie. Pieniądze przestały być dla mnie celem. Chcę żyć pełnią życia i cieszyć się wolnością, bez szefa i pracy od 9 do 17. I tak właśnie żyję!

Prywatnie – szczęśliwy mąż, ojciec dwójki wspaniałych córek i zapalony wędkarz… który fotografuje i wypuszcza każdy złowiony okaz!

Ukończyłem 7 prestiżowych kursów coachingowych i wyższe studia na SWPS na kierunku psychologia społeczna.

Od kilkunastu lat pomagam nowym markom zaistnieć, przez ten czas pomogłem już blisko stu osobom zacząć budować biznes na swojej pasji i na tym zarabiać! Wspieram w MĄDRYM przygotowaniu do rzucenia etatu, ale … nie wszyscy zdecydowali się na ten krok! Niektórzy pracując na etacie zarabiają dodatkowo jako marka osobista!

Sprawdź opinie osób, z którymi budowaliśmy markę osobistą:

Play Video
Play Video
Play Video
Play Video
Play Video

Widziałeś już propozycje kursów o budowaniu marki? Ja też… Niejednokrotnie!

Od kilkunastu lat buduję swoją markę osobistą, a od ponad 10 lat szkolę ludzi, przygotowując ich do nowych zawodów. Przez ten czas pomogłem ponad 100 markom osobistym zaistnieć na rynku w Polsce.  Ale osób, które szukają pomocy jest znacznie więcej! 

Wszyscy startujący w tym temacie mają ten sam problem – dostają coraz to nowe zaproszenia na szkolenia, a klienci nie przychodzą:

  • e-kurs z social mediów
  • szkolenie online ze sprzedaży kursów
  • płatny webinar z ustawiania reklam
  • … i wiele innych! 

Propozycjom nie ma końca, a finalnie i tak szukają konsultacji, aby to wszystko logicznie połączyć w całość i nie utonąć w szczegółach! Niektórzy, widząc jakie to skomplikowane całkowicie rezygnują…

Tak! Niektóre marki osobiste wędrują do szuflady, bo brakuje nam zaparcia, determinacji i … spojrzenia z dużego obrazka na proces sprzedaży i promocji swoich usług. 

Jest jeszcze inna część ludzi – Ci mają awersję do mediów społecznościowych, bo… ich nie rozumieją i zagubili się idąc za teoriami „niby-guru” marketingu, w stylu: musisz zamieszczać posty codziennie (bzdura!) albo bez mediów społecznościowych nie da się dzisiaj zbudować marki (bzdura!!) albo jeszcze lepiej: zarób 100.000 na pierwszym kursie (serio?! Gdyby to było takie łatwie to wszyscy chodzilibyśmy w  „złotych butach”!

Zapomnij o tym!

Budowanie marki zaczyna się kompletnie od czegoś innego niż myślenie o kursach video, reklamach czy social mediach! Jeśli ktoś wmawia Ci, że za 24-48h od kupienia jego kursu sprzedasz swój własny kurs i to za dużą kasę, a Ty jesteś na etacie i masz zaledwie zalążek pomysłu… nie zaprzątaj sobie tym głowy! Musimy zacząć od SOLIDNYCH PODSTAW!

Creating Me_Brand to tak naprawdę kompleksowe szkolenie, złożone z logicznie zaplanowanych etapów, przez które przechodziła każda znana marka osobista w tym kraju! Etapy, których nie da się pominąć, ale przejście ich zapewnia solidne podstawy wchodzącej na rynek marce!

Ramowy Program Creating Me_Brand, czyli Studium Dochodowej Marki Osobistej:

1

START PROJEKTU
„BIG BANG, czyli wszystko zaczyna się od wybuchu i chaosu!”

2

KURS ONLINE „MENTAL MARKI OSOBISTEJ”

3

I Konsultacja indywidualna ze mną osobiście - tylko dla Ciebie, indywidualnie!

4

KURS VIDEO „ZNAJDŹ SWÓJ POMYSŁ I UWIERZ W SWOJĄ MARKĘ!”

5

KURS ONLINE „JAK ZBUDOWAĆ MARKĘ OSOBISTĄ OD PODSTAW?”

6

II Konsultacja indywidualna ze mną osobiście - tylko dla Ciebie, indywidualnie!

7

MODUŁ: APLIKACJE I NARZĘDZIA

8

MODUŁ: TWORZENIE LEAD MAGNET

9

MODUŁ: PROWADZENIE WEBINARÓW - krok po kroku

10

MODUŁ: TWORZENIE KURSÓW VIDEO oraz programów grupowych od podstaw.

11

MODUŁ: PROWADZENIE AUTORSKIEGO PODCASTU

12

III Konsultacja indywidualna ze mną osobiście - OPRACOWANIE PLANU WEJŚCIA NA RYNEK

ALE TO NIE WSZYSTKO!

Kupując dostęp do Creating Me_Brand czyli Studium Dochodowej Marki Osobistej otrzymujesz dostęp do zamkniętej grupy dyskusyjnej na Facebook, na której prowadzę cykliczne LIVE’y, podtrzymujące Twój poziom motywacji do budowania swojej nowej marki osobistej! Na grupie otrzymasz również feedback i wsparcie ekspertów z mojego zespołu!

A WIESZ CO JEST NAJLEPSZE?

UCZESTNICTWO W KURSIE JEST TAK ELASTYCZNE I „LEKKOSTRAWNE”, ŻE Z ŁATWOŚCIĄ DOPASUJESZ JE DO SWOJEGO KALENDARZA I OBŁOŻENIA CZASOWEGO!!

Większość modułów online daje dostęp 24/7, możesz wracać do szkoleń bez limitu czasowego – są Twoje – już na zawsze, łącznie z ich aktualizacjami w przyszłości. A konsultacje ze mną są w dopasowanych do Ciebie godzinach! Wystarczy 1-2h w tygodniu poświęcone na konkretną, ukierunkowaną pracę, aby już po kilku miesiącach zobaczyć wyraźne efekty rozwijania się Twojej nowej marki osobistej!

BIORĄC UDZIAŁ W PROGRAMIE CREATING ME_BRAND, czyli Studium Dochodowej Marki Osobistej:

DOŁĄCZAJĄC DO PROGRAMU CREATING ME_BRAND, czyli Studium Dochodowej Marki Osobistej otrzymasz:

UWAGA!!

Jeśli po zapoznaniu się z tymi wszystkimi informacjami nabrałeś/aś ochoty, aby przeżyć wspólnie z Michałem i jego teamem przygodę pt. Budowanie Nowej Marki Osobistej kliknij w guzik poniżej, aby aplikować do kursu!

Program budowania marki będzie dla Ciebie dostępny dopiero po złożeniu aplikacji i przejściu procesu rekrutacyjnego. Nie pracujemy z każdym! W grupie będą jedynie zmotywowane osoby, jednak nie obawiaj się – nie musisz mieć kompletnie żadnego doświadczenia czy wiedzy w budowaniu marki – nie to będziemy weryfikować!

APLIKUJ TERAZ I UMÓW SIĘ NA ROZMOWĘ Z MICHAŁEM!

TERMIN: ZAPYTAJ PODCZAS ROZMOWY REKRUTACYJNEJ!
LIMIT MIEJSC: ZWYKLE JEST WIĘCEJ CHĘTNYCH NIŻ MIEJSC W GRUPIE!
APLIKACJA NIE ZOBOWIĄZUJE DO NICZEGO! To tylko kilkanaście minut rozmowy! Jednak uwaga! Nawet tak krótka konwersacja może na trwałe zmienić Twoje życie zawodowe!!

To, co? Gadamy? 🙂

Kilka słów od Michała:

Z pewnością masz teraz w sobie mnóstwo pytań:

Posłuchaj, żadna marka osobista, którą znasz, nawet bardzo duża nie zaczynała inaczej niż Ty! Najpierw jest uczucie, że można inaczej. Potem zalążek pomysłu i odwaga, aby pójść krok dalej – zacząć budować markę!

Odwaga jest kluczem! Reszty można się nauczyć. Z pewnością bycie marką osobistą jest dla Ciebie, bo… JUŻ NIĄ JESTEŚ. Każdego dnia pracując z ludźmi, a nawet żyjąc z nimi pod jednym dachem, albo budujesz zaufanie do swojej osoby albo je tracisz! Współpracownicy, zespół, rodzina i przyjaciele – każdy może powiedzieć o Twojej marce parę słów. Co potrafisz, w czym można Ci zaufać, do czego masz smykałkę… A Ty sam możesz opowiedzieć historię pełną radosnych, ale i trudnych momentów, która zmieniała Cię przez lata.

Twoją historię opowiemy większej ilości ludzi! Pokażemy im Twoje kompetencje! Odsłonimy Twoje wartości i pasje. Z tego połączenia pojawią się produkty i usługi! Nie musisz nawet rzucać etatu – pracę etatową już znasz – zobacz jak można pracować inaczej i samemu zadecyduj, gdzie Ci lepiej!

Michał

Pomogę Ci to osiągnąć! Będziesz mieć nie tylko moje wsparcie, ale również grupę oraz mój zespół! Wszyscy będziemy Cię wspierać!

Jeszcze raz (a może pierwszy raz w życiu) powiedz swojej krytycznej części: „SPIE****J! Już wystarczająco długo żyję tak, jak chcą inni! Pora na pokazanie mnie prawdziwego! Świecie szykuj się! Nadchodzę!”

Czekam na Ciebie! 

Garść faktów z historii Michała:

2008
Kończy psychologię i jako pracownik etatowy w korporacji bierze pożyczkę 30.000PLN i wydaje ją tego samego dnia na szkolenia, które potem zmienią jego życie.
2008
2009
Tworzy stronę i buduje markę osobistą psychologa i coacha - popełnia wszystkie możliwe błędy, bo robi wszystko sam, na czuja.
2009
2010
„Przypadkowo” poznaje przedsiębiorcę, który decyduje się mu pomóc. Kilka miesięcy później pojawiają się pierwsi klienci i referencje, ale odwagi, aby rzucić etat jeszcze nie ma.
2010
2011
Po rozmowie z mentorem zakłada działalność gospodarczą i odchodzi z etatu. Pojawia się morze możliwości!
2011
2013
Buduje ze wspólnikiem drugą markę - Pracownia Coachingu NOVO, która po paru latach osiąga top w branży coachingu!
2013
2016
Zdobywa najwyższy certyfikat coacha na świecie i rozpoczyna proces przejścia na 100% do online.
2016
2020
Globalna pandemia ma ogromny wpływ na jego biznes online - działając online, zaczyna zarabiać 2 x więcej!
2020
2021
Liczy swoje dotychczasowe przychody z obu marek - cyfra wskazuje prawie 7 mln złotych!
2021

DWA PAKIETY:

Standard

6999 PLN 5999PLN

1000PLN rabatu!

Nielimitowany, bezterminowy dostęp do wszystkich elementów kursu, łącznie z przyszłymi aktualizacjami!
2 dni szkolenia NA ŻYWO z Michałem Bloch w małej grupie!
Dostęp do 2 OBSZERNYCH kursów video („Mental Marki Osobistej” oraz „Budowanie Marki Osobistej od A do Z”)
Ponad 200 stron materiałów (ebook oraz 2 podręczniki)!
Dostęp do 8 modułów szkoleniowych video, w których uczysz się jak działają aplikacje dla freelancera, social media oraz jak tworzyć podcasty, ebooki i prowadzić webinary!
3 konsultacje indywidualne 1 na 1 z Michałem.
Dostęp do zamkniętej grupy na Facebook, gdzie otrzymasz wsparcie od innych osób budujących marki osobiste oraz będziesz uczestniczyć w live’ach prowadzonych przez Michała.
Nielimitowaną opiekę mailową - przez 3 miesiące od zakończenia projektu.

VIP Premium

22 999 PLN 19 999PLN

3000PLN rabatu!

Specjalnie dla WYMAGAJĄCYCH: Pakiet opieki indywidualnej oraz feedbacku!
POTRZEBUJESZ DODATKOWEGO MOTYWATORA I OPIEKUNA BUDOWANIA TWOJEJ MARKI? Zatrudnij Michała i pracuj z nim na wyłączność!
Wszystko to, co w pakiecie Standard + DODATKOWO:
PEŁEN PROGRAM KONSULTACJI INDYWIDUALNYCH 10 x 2h sesja mentoringowa z Michałem (więcej info www.jakrzucicetat.pl/konsultacje).
BEZTERMINOWY DOSTĘP DO WSZYSTKICH NAGRAŃ WEBINARÓW MICHAŁA - obecnych i przyszłych (cały czas masz dostęp do nowej wiedzy) !!!
NIELIMITOWANY KONTAKT Z MICHAŁEM przez chat, przez cały czas trwania programu.
DOSTĘP DO TAJNEJ GRUPY CREATING_ME_BRAND VIP, gdzie spotykają się TYLKO osoby, z którymi Michał pracuje indywidualnie, w tym marki, które już działają na rynku - możesz pytać o co chcesz!

Copyright © 2021 jakrzucicetat.pl 

.
.